Producent ogrodzeń betonowych, stalowych i panelowych BETONEX

Doradztwo techniczne i pomoc:
tel. +48 798 201 477
tel. +48 694 752 384
betonex@poczta.fm

Lokalizacja:
ul. Jana Chryzostoma Paska 56
97-212 Budziszewice
woj. łódzkie

Twoje ogrodzenia na lata!

Produkcja, sprzedaż i montaż słupków betonowych

Jednym z podstawowych komponentów ogrodzeń modułowych są słupki betonowe do ogrodzeń. Odpowiadają nie tylko za stabilność całej konstrukcji, ale przede wszystkim za jej nienaganną, urozmaiconą estetykę. Betonowe słupki ogrodzeniowe pozwalają przełamać stylistyczną jednorodność, czyniąc z instalacji ogrodzeniowej eleganckie i zarazem funkcjonalne zabezpieczenie posesji. Firma BETONEX, specjalizująca się już od ponad 20 lat w produkcji ogrodzeń betonowych, oferuje również słupki betonowe na ogrodzenia, które pozwolą na wykończenie inwestycji ogrodzeniowej. Produkujemy także słupki do sadów. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych produktów.

Zastosowanie

Ze względu na wyjątkową stylistykę, różnorodne wzornictwo oraz doskonałe wykończenie naszych realizacji, mogą być one wykorzystywane zarówno jako element ogrodzenia posesji budynków biznesowych i terenów przemysłowych, jak i w przypadku ogrodzeń posesji prywatnych. Wykonywane przez nas słupki betonowe doskonale harmonizują z przygotowanymi podmurówkami oraz płytami betonowymi. Dzięki tym elementom będą Państwo mogli przygotować trwałe i jednocześnie niezwykle eleganckie zabezpieczenie terenu. Oferowane przez nas betonowe słupki to produkty w pełni uniwersalne, gdyż nadają się zarówno na ogrodzenia panelowe czy te wykonane z siatki. Dodatkowo cechuje je bardzo dobra jakość. Beton to materiał niezwykle odporny na uszkodzenia i zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg itp. Wybierając nasze słupki do ogrodu, mogą mieć Państwo pewność, że nie popękają one nawet przy bardzo silnych mrozach.

icon Doradztwo techniczne i pomoc: ✆ 604 255 792 lub ✆ 44 710 24 09

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego Klienta – to nas wyróżnia. Dzięki temu nie zamykamy naszej oferty współpracy w obszarze już przygotowanych produktów. Pozostajemy otwarci na Państwa potrzeby i w razie takiej konieczności – wykonujemy słupki betonowe do ogrodzeń o wysokości odpowiadającej indywidualnym oczekiwaniom. Standardowy wymiar naszych produktów mieści się w granicy od 1 do 3 metrów wysokości, jednak jeśli potrzebują Państwo innych wymiarów – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najtrudniejsze zlecenie i zawsze dokładamy wszelkich starań, by Klienci bylo w pełni zadowoleni z naszych produktów.

Wykonanie

Wszystkie betonowe słupki ogrodzeniowe do siatki, tak jak i inne elementy betonowe, wykonujemy we własnym węźle betoniarskim. Mamy więc całkowitą pewność, że do ich produkcji został wykorzystany materiał najwyższej jakości, gwarantujący wieloletnią trwałość wszystkim naszym realizacjom. Zależy nam na zadowoleniu Klientów pod każdym względem, dlatego jako firma z wieloletnim doświadczeniem zawsze dostarczamy Państwu trwałe i solidne słupki do ogrodzeń panelowych w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze przedsiębiorstwo ma doskonałe opinie i świetne rekomendacje, dlatego jesteśmy pewni, że również Państwo będą zadowoleni z oferowanych przez nas produktów.

Słupki betonowe do ogrodzeń

Mimo że siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi i przede wszystkim rozprowadzamy nasze produkty na terenie województwa łódzkiego, z oferty może skorzystać każdy. Prężnie działamy na obszarze całej Polski, oferując najwyższej jakości produkty do ogrodzenia. Decydując się na zakup takich słupków, mogą Państwo liczyć na szybki transport zamówionych towarów.

Ceny

Konkretną cenę stanowiącą koszt zakupu są w stanie podać nasi pracownicy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz przedstawiania swoich oczekiwań. Nasi eksperci będą w stanie udzielić Państwu szczegółowych informacji związanych nie tylko z ceną, ale również specyfikacją techniczną naszych wyrobów. Możemy zapewnić, że cena za słupki betonowe do ogrodzenia jest niewygórowana i w porównaniu z konkurencyjnymi firmami – bardzo atrakcyjna. Jako znany i renomowany producent mamy rozwiązania w bardzo zróżnicowanych cenach, co pozwala nam trafić do każdego Klienta – również do osób z ograniczonym budżetem.

Parametry techniczne

Standardowy wymiar słupków: od 1 do 3 metrów ponad ziemią. Na życzenie Klienta przygotowujemy realizacje w innym wymiarze. Jeśli więc potrzebują Państwo nietypowych słupków betonowych, których nie ma w standardowej ofercie – wystarczy się z nami skontaktować.