Producent ogrodzeń betonowych, stalowych i panelowych BETONEX
44 710 24 09

Ogrodzenia stalowe

Firma BETONEX oferuje szeroki wybór wzorów i dowolną kompozycję ogrodzeń betonowych, stalowych oraz siatkowych. Estetyka i trwałość, którymi się cechują pozwala na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji, jak i placów handlowych, przemysłowych oraz ogrodów.

Oferowane przez nas nowoczesne ogrodzenia metalowe cechują się nie tylko funkcjonalnością, ale również atrakcyjnym designem. Duży wybór wzorów i modeli sprawia, że każdy Klient znajdzie produkty spełniające jego oczekiwania. Posiadamy szeroką gamę towarów, dzięki czemu mogą Państwo idealnie dopasować je do posiadanej zabudowy. Gwarantujemy, że oferowane przez nas metalowe ogrodzenia doskonale łączą się zarówno z klasyczną, jak i nowoczesną architekturą. Staramy się regularnie poszerzać asortyment, tak by móc zaoferować różnorodne rozwiązania i sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

Jako renomowany producent ogrodzeń metalowych z wieloletnim doświadczeniem, dbamy o połączenie jakości z estetyką. Wszystkie prezentowane produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a także zabezpieczone specjalistycznymi środkami antykorozyjnymi. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się trwałością konstrukcji przez długie lata. Nowoczesne ogrodzenia metalowe cechują się doskonałą odpornością na uszkodzenia, szkodliwe warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg) i korozję. Mają bardzo dobre parametry techniczne, dlatego świetnie sprawdzą się w dosłownie każdych warunkach. Decydując się na zakup naszych rozwiązań, bezpośrednio od producenta, dostają Państwo gwarancję jakości i estetycznego wyglądu na długie lata. Oprócz tego wszystkie ogrodzenia metalowe dostępne są w niewygórowanych, konkurencyjnych cenach, dlatego nie muszą Państwo przepłacać. Mamy artykuły w różnym zakresie cenowym, a więc ich dopasowanie do indywidualnych możliwości finansowych nie stanowi problemu.

Korzystając z naszej oferty, nie muszą Państwo martwić się transportem, gdyż dowieziemy zamówione produkty do każdego miasta w Polsce. To ogromna wygoda dla naszych Klientów – zamówione ogrodzenia metalowe dostarczymy wprost pod wskazany adres. Podczas transportu przykładamy bardzo dużą wagę do profesjonalnego zabezpieczenia towarów, dzięki czemu nie istnieje żadne ryzyko ich uszkodzenia. Jest również możliwość skorzystania z usługi montażu – ceny za tę usługę ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju i wielkości ogrodzenia. Nasi pracownicy zawsze solidnie i dokładnie wykonują każdą powierzoną im pracę, dlatego decydując się na montaż ogrodzeń metalowych można mieć absolutną pewność dobrze wykonanego zadania.

echuje nas indywidualne i elastyczne podejście do każdego zamawiającego. Zależy nam na tym, by byli Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Chętnie udzielimy fachowego doradztwa technicznego i pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań, doradzając wybór odpowiedniego ogrodzenia. Prezentowana oferta kierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź trudności z wyborem odpowiedniego ogrodzenia metalowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Siedziba firmy znajduje się w Budziszewicach na terenie województwa łódzkiego, jednak obsługujemy zamówienia z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

ogrodzenie-stalowe 1 ogrodzenie-stalowe 2 ogrodzenie-stalowe 3 ogrodzenie-stalowe 4 ogrodzenie-stalowe 5 ogrodzenie-stalowe 6 ogrodzenie-stalowe 7 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 1 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 2 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 3 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 4 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 5 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 6 Zdjęcie realizacji płotu metalowego - nr 7
Informacje kontaktowe

BETONEX Zbigniew Kotynia

NIP: 7731061959

ul. Jana Chryzostoma Paska 56

97-212 Budziszewice - woj. łódzkie

tel. +48 44 710 24 09

tel. kom. +48 604 255 792

e-mail: betonex@poczta.fm