Producent ogrodzeń betonowych, stalowych i panelowych BETONEX

Doradztwo techniczne i pomoc:
tel. +48 798 201 477
tel. +48 694 752 384
betonex@poczta.fm

Lokalizacja:
ul. Jana Chryzostoma Paska 56
97-212 Budziszewice
woj. łódzkie

Twoje ogrodzenia na lata!

Sprzedaż i montaż ogrodzeń panelowych w Sopocie

Firma BETONEX daje możliwość dostosowania instalacji ogrodzeniowych do indywidualnych wymagań związanych przede wszystkim z funkcjonalnością ogradzanego obiektu, ale także z estetyką wykonania i wysoką jakością oferowanych produktów. Nasze produkty dostępne są zzarówno dla klientów indywidualnych, ale także dla obiektów i terenów przemysłowych na terenie Sopotu. Ogrodzenia panelowe wyróżnia niezwykle łatwy i szybki montaż co pozwala zaoszczędzić cenny czas. Dodatkowo oferujemy wszelkiego rodzaju dodatki do ogrodzeń takie jak; słupki, płyty podmurówkowe, łączniki ogrodzeń oraz inne akcesoria montażowe.

Charakterystyka paneli ogrodzeniowych dostępnych na terenie Sopotu

Wyrózniamy dwa warianty gotowych paneli ogrodzeniowych oferowanych Klientom na terenie Sopotu i okolic. Obydwa wykonane są z wysokiej jakości drutu stalowego o grubości fi4/fi5 (w zależności od potrzeb Klienta), różniące się jednak wykończeniem antykorozyjnym. W swojej ofercie posiadamy ogrodzenia malowane proszkowo na jeden z czterech dostępnych kolorów; czarny (RAL 9005), zielony (RAL 6005), brązowy (RAL 8014), grafitowy (RAL 7016) oraz ogrodzenia ocynkowane z powłoką antykorozyjną PCV.

Jeżeli chodzi o rozmiar paneli to tutaj także przedstawiany Klientom kilka wariantów. Dostępne są panele o szerokości 250cm, różniące się wysokością; 120cm,150cm,170cm, 200cm.

Wymiar oczka w panelu ogrodzeniowym to: 50mm x 200mm.

icon Doradztwo techniczne i pomoc: ✆ 798 201 477 lub ✆ 694 752 384

Transport ogrodzenia panelowego do Sopotu z usługą montażu

Producent ogrodzeń panelowych Betonex dla Klientów z Sopotu oferuje pełne wsparcie w zakresie transportu i montażu ogrodzenia panelowego na miejscu u Klienta.

Po uprzednich ustaleniach z zleceniodawcą jesteśmy w stanie w bardzo szybko dokonać montażu zakupionego ogrodzenia zgodnie z wytycznymi Klienta.

Dzięki zastosowaniu modułowej, prostej w budowej konstrukcji, ogrodzenia z naszej firmy bez problemu idealnie dostosowujemy do ukształtowania działki i jej wielkości ale również do stylistyki budynku.

Posiaday również niezbędne do profesjonalnego montażu elementy ogrodzeń panelowych. Są to m.in.: słupki montażowe, łączniki (proste i narożne), klipsy, podmurówki etc.

Podobne tematy: