Producent ogrodzeń betonowych, stalowych i panelowych BETONEX

Doradztwo techniczne i pomoc:
tel. +48 798 201 477
tel. +48 694 752 384
betonex@poczta.fm

Lokalizacja:
ul. Jana Chryzostoma Paska 56
97-212 Budziszewice
woj. łódzkie

Twoje ogrodzenia na lata!

Panele ogrodzeniowe - Skierniewice i okolice

Wszechstronnne zastosowanie, modułowa budowa, wysoka odporność na czynniki atmosferyczne, konkurencyjna cena to tylko kilka zalet zdobywających coraz większą popularność paneli ogrodzeniowych. Jako producent ogrodzeń z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Klientom z okolic Skierniewic ogrodzenia panelowe wraz z szybkim i profesjonalnym montażem.

Charakterystyka naszych produktów:

Zabezpieczone powłoką antykorozyjną lub malowane proszkowo panele ogrodzeniowe oferowane są w trzech wariantach kolorystycznych (dotyczy modelu malowanego proszkowo): czarny (RAL 9005), zielony (RAL 6005), brązowy (RAL 8014) oraz grafitowy (RAL 7016)

Wykonane z drutu fi4 lub fi5 (w zależności od wybranego modelu) dają gwarancję sztywności i wytrzymałości zapewniając jednocześnie estetyczny i nowoczesny wygląd.

Oferowane przez nas ogrodzenia posiadają oczko o wymiarach 50mm na 200mm oraz dostępne są w wysokościach 120cm, 150cm, 170cm, 200cm przy zachowaniu stałej szerokości 250cm.

Do wykonania pewnego i solidnego montażu posiadamy w naszej ofercie pełen zestaw akcesoriów tj: słupki, ogrodzeniowe, podmurówki, łączniki itp.

icon Doradztwo techniczne i pomoc: ✆ 798 201 477 lub ✆ 694 752 384

Szybki montaż paneli na terenie Skierniewic

Prosty i szybki montaż w konkurencyjnej cenie to wyjątkowa zaleta. Modułowej konstrukcja ogrodzenia znacząco wpływa na krótki termin realizacji całego zamówienia nie tracąc przy tym na estetyce wykonania prac i trwałości.

Oferowane przez nas systemy ogrodzeń panelowych bez problemu można dostosowywać do ukształtowania działki i kształtu budynku. Uzupełnieniem naszej oferty są ogrodzenia łukowe, których montaż wykonywany jest w taki sam sposób jak w przypadku ogrodzenia standardowego.

Wszystkich zainteresowanych ofertą paneli ogrodzeniowych z Skierniewic i okolic zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu uzyskania oferty.

Podobne tematy: