Producent ogrodzeń betonowych, stalowych i panelowych BETONEX

Doradztwo techniczne i pomoc:
tel. +48 798 201 477
tel. +48 694 752 384
betonex@poczta.fm

Lokalizacja:
ul. Jana Chryzostoma Paska 56
97-212 Budziszewice
woj. łódzkie

Twoje ogrodzenia na lata!

Oferta ogrodzeń panelowych na terenie Gdańska i okolic

Panele ogrodzeniowe już od kilku lat cieszą się ogromnym zainetresowaniem wśród klientów. Estetyczny wygląd, szybki montaż oraz niezwykła trwałość i stabilność ogrodzeń panelowych coraz częściej zastępuje ogrodzenia wykonane z siatki. Oferta łodzkiej firmy BETONEX jest teraz dostępna także dla klientów na terenie miasta Gdańsk. Ogrodzenia panelowe dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i rozmiarach a stosowane w procesie produkcyjnym zabezpiecznia antykorozyjne zapewniają użykowanie produktu przez długie lata.

Produkty dostępne na terenie Gdańska:

Panele wykonane są z drutu stalowego malowanego proszkowo lub drutu ocynkowanego z powłoką antykorozyjną PCV co znacznie przedłuża ich żywotność i odporność na warunki atmosferyczne.

Wymiary i parametry

Wybór koloru spośród dostępnych ; czarny (RAL 9005), zielony (RAL 6005), brązowy (RAL 8014), grafitowy (RAL 7016) idealnie skomponuje się z otoczeniem nadając posesji estetyczny i przestrzenny wygląd.

Dodatkowo mogą Państwo dostosować wysokość swojego ogrodzenia do indywidualnych potrzeb. Oferujemy panele o wysokości; 120cm, 150cm, 170cm oraz 200cm. Szerokość paneli to zawsze 250cm.

Wymiary oczka: 50 mm x 200 mm

icon Doradztwo techniczne i pomoc: ✆ 798 201 477 lub ✆ 694 752 384

Montaż ogrodzeń panelowych Gdańsk

Krótki czas realizacji montażu ogrodzenia panelowego dzięki modułowej konstrukcji to wyjątkowa zaleta, która znacząco wpływa na koszty całej inwestycji i czas jej realizacji.

Panele ogrodzeniowe cechujące się dużą elastycznością projektową znacząco ułatwiają dostosowanie wyglądu całego ogrodzenia do uksztatowania terenu, kształtu działki czy budynku zachowując przy tym estetyczny wygląd i wysoką trwałość na lata.

Zachęcamy do skorzystania z kompleksowej usługi zakupu ogrodzeń panelowych wraz usługą profesjonalnego montażu.

Wszystkich zainteresowanych ofertą paneli ogrodzeniowych w Gdańsku i trójmieście zaprazamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania oferty bądź wyceny.

Podobne tematy: