Betonex Zbigniew Kotynia
44 710 24 09

Słupki betonowe

Jednym z podstawowych komponentów ogrodzeń modułowych są słupki. Odpowiadają nie tylko za stabilność całej konstrukcji, ale przede wszystkim za jej nienaganną, urozmaicona estetykę. Pozwalają przełamać stylistyczną jednorodność, czyniąc z instalacji ogrodzeniowej eleganckie i zarazem funkcjonalne zabezpieczenie posesji. Firma BETONEX, specjalizująca się już od ponad 20 lat w produkcji ogrodzeń betonowych, oferuje również słupki betonowe, które pozwolą na wykończenie inwestycji ogrodzeniowej. Produkujemy także słupki do sadów.

Zastosowanie

Ze względu na wyjątkową stylistykę, różnorodne wzornictwo oraz doskonałe wykończenie naszych realizacji, mogą być one wykorzystywane zarówno jako element ogrodzenia posesji budynków biznesowych i terenów przemysłowych, jak i w przypadku ogrodzeń posesji prywatnych. Wykonywane przez nas słupki betonowe doskonale harmonizują z przygotowanymi podmurówkami oraz płytami betonowymi. Dzięki tym elementom będą Państwo mogli przygotować trwałe i jednocześnie niezwykle eleganckie zabezpieczenie terenu.

To, co nas wyróżnia

Indywidualne podejście do każdego Klienta – to nas wyróżnia. Dzięki temu nie zamykamy naszej oferty współpracy w obszarze już przygotowanych produktów. Pozostajemy otwarci na Państwa potrzeby i w razie takiej konieczności – wykonujemy słupki o wysokości odpowiadającej indywidualnym oczekiwaniom. Standardowy wymiar naszych produktów mieści się w granicy od 1 do 3 metrów wysokości.

Wykonanie

Wszystkie słupki, tak jak i inne elementy betonowe, wykonujemy we własnym węźle betoniarskim. Mamy więc całkowitą pewność, że do ich produkcji został wykorzystany materiał najwyższej jakości, gwarantujący wieloletnią trwałość wszystkim naszym realizacjom.

Parametry techniczne

Standardowy wymiar słupków: od 1 do 3 metrów ponad ziemią. Na życzenie Klienta przygotowujemy realizacje w innym wymiarze.

Cennik

Ceny uzależnione są od wymiaru produktu. Rozpoczynają się od 12,00 zł / szt.

Konkretną cenę stanowiącą koszt zakupu są w stanie podać nasi pracownicy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz przedstawiania swoich oczekiwań. Nasi eksperci będą w stanie udzielić Państwu szczegółowych informacji związanych nie tylko z ceną, ale również specyfikacją techniczną naszych wyrobów.

Informacje kontaktowe

BETONEX Zbigniew Kotynia

NIP: 7731061959

ul. Jana Chryzostoma Paska 56

97-212 Budziszewice - woj. łódzkie

tel. +48 44 710 24 09

tel. kom. +48 604 255 792

e-mail: betonex@poczta.fm